/ registrácia

svet slovenského interiéru

Hľadaný reťazec sa nenašiel
zadajte čo hľadáte a vyberte v ktorej časti stránky
nákupný košík
0 ks / 0,00

Register

prihlásenie


Ak ste sa rozhodli vstúpiť do nášho sveta, ste tu na správnom mieste. Nachádzate sa totiž v prihlasovacej časti origima.sk. Stačí len pozorne vyplniť všetky potrebné informácie a odošlite nám registráciu. O vaše osobné údaje sa nemusíte obávať, sú starostlivo chránené. Osobnejšie informácie ako napr. adresa sa zobrazujú jedine pri obchodnej transakcii, po tom, ako ju potvrdíte. Nezabudnite prosím na dole uvedené „podmienky užívania“. Pozorne si ich prečítajte a predídeme tak zbytočným a nechceným nedorozumeniam.

registráciaVyberte si, či na origima.sk chcete len nakupovať (Kupujúci môže len nakupovať) alebo aj predávať (Predajca môže predávať aj nakupovať). Ak sa registrujete ako Predajca, prečítajte si obzvlášť starostlivo Všeobecné podmienky používania origima.sk. Druh účtu nie je možné dodatočne meniť.


činnosti : Venujete sa okrem výroby, ktorú chcete predstaviť na origime aj iným činnostiam? Popíšte nám v skratke, čím všetkým sa zaoberáte. V prípade potreby Vás náš tím vďaka tomu bude vedieť osloviť a ponúknuť Vám spoluprácu. Tieto informácie nebudú na stránke zverejnené, slúžia len pre potreby tímu origima.

techniky : Ak existujú akékoľvek zaujímavosti či zvláštne techniky Vami používané pri výrobe, o ktoré sa chcete podeliť alebo Vaše patenty, ktoré by ste radi ukázali, napíšte o nich sem. Náš tím Vás môže vybrať do sekcie “zaujímavosti” na titulnej strane alebo napísať o Vás do sekcie "články". Tieto informácie nebudú na stránke zverejnené, slúžia len pre potreby tímu origima.

školenia : Ak existujú služby ako školenia alebo kurzy (napr. kurzy remesla, náučné školenia), ktoré máte možnosť poskytnúť a viesť ich, napíšte o nich sem. Origima sa Vás bude snažiť predstaviť aj v tomto smere. Tieto informácie nebudú na stránke zverejnené, slúžia len pre potreby tímu origima.

O vaše osobné údaje sa nemusíte obávať, NA STRÁNKE SA NEZOBRAZUJÚ, sú starostlivo chránené. Na stránke bude viditeľný len názov Vášho obchodíka (ak ste predávajúci) alebo Vaša prezývka (ak ste kupujúci) a kraj, z ktorého pochádzate. Po odoslaní registračného formulára Vám bude zaslaný e-mail s vygenerovaným heslom. A v tomto momente je náš svet aj Vaším svetom.