/ registrácia

svet slovenského interiéru

Hľadaný reťazec sa nenašiel
zadajte čo hľadáte a vyberte v ktorej časti stránky
nákupný košík
0 ks / 0,00

Články

biokrb Biokrby - čo o nich treba vedieť od biokrby vintage v O INTERIÉRI pridané 24.01.2016
Volám sa Roman Pojezdál. Zaoberám sa výrobou kovaných biokrbov a obostavaním biokrbových vložiek. V tejto oblasti sa pohybujem už asi 3 roky. Za ten čas som mal možnosť stretnúť sa s mnohými názormi a postojmi zákazníkov. Biokrbové vložky sú len základom niečoho, čo zákazník vie nakoniec premeniť na pekný dizajnový prvok.
čítať viac
konáriky Vianočné stromčeky 2015 od origima v O INTERIÉRI pridané 03.12.2015
Klasický vianočný stromček a jeho tvorivé metamorfózy. V článku nájdete nápady, ktoré môžete využiť, a to v rôznych štýloch. Vianočný stromček „novej generácie“ netratí ihličie!
čítať viac
malinová Interiér v červenej od origima v O INTERIÉRI pridané 21.10.2015
Červená je farba ohňa, krvi, revolúcie. Je dráždivá, povzbudzujúca, nabádajúca k aktivite. Rozhodne podporuje zvyšovanie krvného tepu, zrýchľuje dýchanie, zvyšuje krvný tlak. Vyjadruje energiu, duševnú silu, náklonnosť. Na malých predmetoch, umiestnených na vhodnom mieste, vytvára príjemný dojem a môže zdôrazňovať teplú atmosféru miestnosti.
čítať viac
sviečky ulitky Sviece a sviečky trochu inak od origima v O INTERIÉRI pridané 01.09.2015
Lepšie je zapáliť čo len malú sviečku, ako preklínať tmu. (Konfucius)
čítať viac
čistý vzduch Ako si vypestovať čistý vzduch v byte od origima v O INTERIÉRI pridané 05.04.2015
Možno ste uvažovali nad tým, že budete pestovať v byte rastliny, ale zvažovali ste niekedy, že by ste si vypestovali váš vlastný čistý vzduch? Všetko čo k tomu stačí sú určité presne vybrané rastliny.
čítať viac
modrá v interiéri Interiér v modrej od origima v O INTERIÉRI pridané 12.02.2014
Modrá je farba introvertná, dôstojná, je farbou melancholikov. Je symbolom hĺbky, rozvážnosti, koncentrácie, stálosti. Pripravili sme pre Vás galériu rôznych odtieňov modrej, ktorými sa môžete inšpirovať.
čítať viac
zelená farba v interiéri Interiér v zelenej od origima v O INTERIÉRI pridané 13.01.2014
Zelená je farba upokojujúca. Symbolizuje mesiac. Spolu so živlom vody ako vodný, život poskytujúci živel, symbolizuje aj ľahostajnosť a silu rastu. S touto farbou sú vždy spojované solídnosť, pokoj, neutralita a istota. Pripravili sme pre Vás galériu rôznych odtieňov zelenej, ktorými sa môžete inšpirovať.
čítať viac