/ registrácia

svet slovenského interiéru

Hľadaný reťazec sa nenašiel
zadajte čo hľadáte a vyberte v ktorej časti stránky
nákupný košík
0 ks / 0,00

Čo je origima

 

Čo je origima ...

          Origima.sk je predovšetkým predajný portál obsahujúci sortiment týkajúci sa zariadenia interiéru a exteriéru. Funguje ako priestor, v ktorom si slovenský výrobca resp. predajca (remeselníci aj umelci) vytvorí svoj vlastný predajný priestor a ponúka tak svoj tovar kupujúcim z celého Slovenska. Jeho tovar je vyhľadateľný v jednotlivých kategóriách, ale aj prostredníctvom podrobného vyhľadávania, či už podľa farby, materiálu, štýlu či funkcie výrobku ale aj podľa mena výrobcu alebo jeho zemepisnej polohy.

          Origima.sk poskytuje zároveň aj poradenstvo odborné aj neodborné a to formou diskusného fóra, do ktorého sa zapájajú predajcovia aj kupujúci, kde kupujúci sa pýtajú a predajcovia odpovedajú, alebo aj naopak, podľa situácie, môžu tu diskutovať neobmedzene. Do diskusného fóra sa zapája aj náš tím origima resp. architektonický ateliér ima.

          Tí zvedavci, ktorí práve nemajú záujem nakupovať alebo diskutovať, tu nájdu zaujímavé články zo sveta interiéru aj exteriéru a ich zariadenia či výroby, ale aj z mnohých iných tém. Niekedy sa tu objavia aj krátke reportáže s rôznymi slovenskými remeselníkmi či umelcami, ktorí nám majú čo povedať, len o nich žiaľ nevieme. Ale portál určite obohatia aj články od užívateľov serveru origima.sk., teda ak sa takí nájdu.

          Na portáli origima.sk je však potrebná registrácia týkajúca sa aj predávajúcich, kupujúcich, ale aj diskutujúcich. Registrácia je bezplatná. Pri prezeraní článkov a ich čítaní nie je podmienkou.

 

... a prečo vznikla?

          Origima.sk nie je obyčajný predajný portál. Svojim obsahom a funkciou má vytvoriť akúsi komunitu resp. svet výlučne slovenských výrobcov, remeselníkov či umelcov, kde môžu navzájom komunikovať, ale rovnako komunikovať aj s kupujúcimi, ved práve oni ich vedia svojimi požiadavkami či hodnoteniami usmerňovať a posúvať daľej.

          Origima.sk teda poskytuje priestor len slovenským výrobcom, resp. výrobkom určeným do interiéru či exteriéru vyrobeným na Slovensku. Je to hlavne z dôvodu vyzdvihnutia slovenskej tvorby viac do povedomia verejnosti, hlavne tej kupujúcej verejnosti. Dokázať, že za kvalitou či estetikou a dizajnom nemusíme chodiť do okolitých štátov, či dovážať ich sem z cudziny. Dokázať, že ak chceme, všetko to nájdeme aj tu. Je ale potrebné viac sa prezentovať alebo vôbec ukázať sa, pretože v dnešnej, dosť povrchnej, dobe sa tí najlepší často strácajú.

 

No a origima.sk je jedna z možností ............... tak sa zaregistruj a vyskúšaj to s nami aj ty.