/ registrácia

svet slovenského interiéru

Hľadaný reťazec sa nenašiel
zadajte čo hľadáte a vyberte v ktorej časti stránky
nákupný košík
0 ks / 0,00

Ako začať - pre predajcov

 

Ako začať?

1. Registrácia sa nachádza vpravo hore na www.origima.sk.
Zaregistrujte sa ako
„predajca/kupujúci“. Systém Vás povedie, nemáte sa ako pomýliť. Budeme radi, keď vyplníte aj nepovinné položky „činnosti“, „techniky“ a „školenia“, aby sme Vás vedeli osloviť s ponukou spolupráce aj mimo Vášho predaja na stránke.
Na stránke budete vystupovať len pod názvom obchodíku/konta, ktoré si zvolíte.

Registrácia a celé užívanie portálu origima.sk - vedenie konta, kde prezentujete svoje výrobky, sú bezplatné.
Provízia nastupuje až momentom predaja výrobku a fakturuje sa raz mesačne.

2. Po registrácii Vám systém na registračný mail zašle náhodne vygenerované heslo. Bude Vaším prihlasovacím heslom, ale môžete si ho kedykoľvek vo svojom profile zmeniť (viď „zmena hesla“ v Ako to funguje v dolnom menu stránky).

3. Ak ste sa odhlásili, prihlásenie sa tiež nachádza vpravo hore na www.origima.sk. Do svojho konta sa po prihlásení dostanete vždy rovnako - kliknutím na žlto svietiaci „profil“ vpravo hore na stránke. Následne sa Vám otvorí Vaše osobné konto.

4. Pred pridaním výrobku si prezrite hlavné menu stránky – kategórie výrobkov. Premyslite si, do ktorých kategórií výrobok patrí. Môžete ho zaradiť aj do viacerých kategórií (pri niektorých výrobkoch je možné nájsť aj dve či tri zodpovedajúce kategórie), zvýši to jeho vyhľadateľnosť na stránke.

5. Výrobky si na origimu umiestňujete v
„pridať výrobok“ v sekcii „môj predaj“ vo svojom konte. Stačí mať ich kvalitné fotografie a nájsť si trochu času na ich opis. Systém Vás pridávaním povedie. Pozorne si prečítajte krátke sprievodné texty. Určite vyberte pre svoj výrobok materiál, dostupnosť, štýl a farbu (môžete preň pridať viac farieb, viac materiálov...). Pre kupujúcich sú to atraktívne filtre hľadania, ktoré Vášmu predaju len pomôžu.

6.
Upozornenia:

a) V pridávaní výrobku je predvolená možnosť „neaktívny“. Kým si tento status nezmeníte na „aktívny“, nebude Váš výrobok na stránke pre kupujúcich viditeľný.
b) Maximálna veľkosť pridávaných fotiek je 500 kB, návod na zmenšenie fotiek nájdete v
„ako zmenšiť fotografie pod 500kB“ v časti Ako to funguje v dolnom menu stránky.

Veľa šťastia Vám želá origima tím. Budeme sa snažiť pre Vás web neustále vylepšovať. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na origima@origima.sk, prípadne priamo nás na našich osobných mailoch
tu.


Ivana Thomková, Marcel Mészáros